Jean-Claude Van Johnson

Jean-Claude Van Johnson

Aug. 19, 2016
Your rating: 0
8.3 95 votes

Video trailer

Fotot nga Seriali

Pershkrimi

Jean-Claude Van Damme është një ndjesi e arteve marciale globale dhe filmit, që vepron gjithashtu nën alias të thjeshtë të “Johnson”, si kontraktori më i mirë privat i fshehtë në botë. Në pension për vite të tëra, një takim i rastësishëm me një dashuri të humbur e sjell atë përsëri në lojë. Këtë herë, ai do të jetë më vdekjeprurëse se kurrë. Ndoshta.

Titulli origjinalJean-Claude Van Johnson
Ja filloi me daten:Aug. 19, 2016
Perfundoi me daten:Dec. 14, 2017
Sezonet1
Episodat6
StatusiReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Aug. 19, 2016

Filma te ngjashem

Loading...