Lethal Weapon

Lethal Weapon

Your rating: 10
7.9 27 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Clayne Crawford isMartin Riggs
Martin Riggs
Damon Wayans isRoger Murtaugh
Roger Murtaugh
Jordana Brewster isMaureen “Mo” Cahill
Maureen “Mo” Cahill
Kevin Rahm isBrooks Avery
Brooks Avery
Keesha Sharp isTrish Murtaugh
Trish Murtaugh
Dante Brown isRoger Murtaugh
Roger Murtaugh
Chandler Kinney isRiana Murtaugh
Riana Murtaugh
Michelle Mitchenor isSonya Bailey
Sonya Bailey

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Një ish-marifet i zhveshur i Marinës është një punonjës i policisë në Los Anxheles, ku është shoqëruar me një detektiv veteran duke u përpjekur të mbajë një nivel të ulët të stresit në jetën e tij.

TITULLI ORIGJINALLethal Weapon
JA FILLOI ME DATËN:Sep. 21, 2016
PËRFUNDOI ME DATËN:Mar. 15, 2017
SEZONET1
SERIT17
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Sep. 21, 2016

FILMA TË NGJASHËM

Loading...