Maniac

Maniac

Sep. 21, 2018
Your rating: 4
6.2 10 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Emma Stone isAnnie Landsberg
Annie Landsberg
Jonah Hill isOwen Milgrim
Owen Milgrim
Sally Field isDr. Greta Mantleray
Dr. Greta Mantleray
Justin Theroux isJames Mantleray
James Mantleray
Lauren E. Banks isProsecutor
Prosecutor
Hannah Loesch isLady of Arquesta
Lady of Arquesta
Cailin Loesch isLady of Arquesta
Lady of Arquesta
Dai Ishiguro isHead Control Tech
Head Control Tech

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Dy të panjohur marrin pjesë në një provë misterioze farmaceutikësh që, siç i kanë siguruar, nuk shkaktojnë ndërlikime apo efekte anësore, do zgjidhin gjithë problemet e tyre, përfundimisht. Gjërat nuk shkojnë ashtu siç e kishin parashikuar.

TITULLI ORIGJINALManiac
JA FILLOI ME DATËN:Sep. 21, 2018
PËRFUNDOI ME DATËN:Sep. 21, 2018
SEZONET1
SERIT10
STATUSIEnded

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Sep. 21, 2018

FILMA TË NGJASHËM

Loading...