Marco Polo

Marco Polo

Dec. 12, 2014
Your rating: 0
7.3 18 votes
Loading...

KRIJUESI

John Fusco
Creator

AKTORËT

Benedict Wong isKublai Khan
Kublai Khan
Joan Chen isEmpress Chabi
Empress Chabi
Zhu Zhu isKokachin
Kokachin

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Një aventurë epike që ndjek vitet e hershme të eksploruesit të famshëm, ndërsa ai udhëton në rrugën mëndafshi ekzotike në oborrin e madh të Kublai Khan. Por Marco shpejt zbulon se lundrimi në botën e Khanit të lakmisë, tradhëtisë, intrigave seksuale dhe rivalitetit do të jetë sfida e tij më e madhe, megjithëse ai bëhet shok i besuar ndaj Khanit në përpjekjen e tij të dhunshme për t’u bërë perandori i Botës.

TITULLI ORIGJINALMarco Polo
JA FILLOI ME DATËN:Dec. 12, 2014
PËRFUNDOI ME DATËN:Jul. 01, 2016
SEZONET2
SERIT11
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Dec. 12, 2014
1Sezona 1 Dec. 12, 2014

FILMA TË NGJASHËM

Loading...