Marvel's Daredevil

Marvel's Daredevil

Apr. 10, 2015
Your rating: 10
8.1 19 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Charlie Cox isMatt Murdock / Daredevil
Matt Murdock / Daredevil
Elden Henson isFoggy Nelson
Foggy Nelson
Rosario Dawson isClaire Temple
Claire Temple

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Juristi nga dita Matt Murdock përdor shqisat e tij të larta nga të qenit i verbuar si një djalë i ri për të luftuar krimin natën në rrugët e Kuzhinës së Ferrit si Daredevil.

TITULLI ORIGJINALMarvel's Daredevil
JA FILLOI ME DATËN:Apr. 10, 2015
PËRFUNDOI ME DATËN:Mar. 18, 2016
SEZONET3
SERIT26
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Apr. 10, 2015

FILMA TË NGJASHËM

Loading...