Marvel’s Iron Fist

Marvel’s Iron Fist

Mar. 17, 2017
Your rating: 0
9.1 32 votes

Krijuesi

Scott Buck
Creator

Aktoret

Finn Jones isDanny Rand
Danny Rand
Jessica Henwick isColleen Wing
Colleen Wing
David Wenham isHarold Meachum
Harold Meachum
Jessica Stroup isJoy Meachum
Joy Meachum
Tom Pelphrey isWard Meachum
Ward Meachum
Rosario Dawson isClaire Temple
Claire Temple

Video trailer

Fotot nga Seriali

Pershkrimi

Danny Rand rishfaqet 15 vjet pasi u konsiderua i vdekur. Tani, me fuqinë e Fistit të Hekurt, ai kërkon të rimarrë të kaluarën e tij dhe të përmbushë fatin e tij.

Titulli origjinalMarvel's Iron Fist
Ja filloi me daten:Mar. 17, 2017
Perfundoi me daten:Mar. 17, 2017
Sezonet1
Episodat13
StatusiReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Mar. 17, 2017
2Sezona 2 Sep. 07, 2018