Marvel’s Iron Fist

Marvel’s Iron Fist

Mar. 17, 2017
Your rating: 0
9 34 votes
Loading...

KRIJUESI

Scott Buck
Creator

AKTORËT

Finn Jones isDanny Rand
Danny Rand
Jessica Henwick isColleen Wing
Colleen Wing
David Wenham isHarold Meachum
Harold Meachum
Jessica Stroup isJoy Meachum
Joy Meachum
Tom Pelphrey isWard Meachum
Ward Meachum
Rosario Dawson isClaire Temple
Claire Temple

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Danny Rand rishfaqet 15 vjet pasi u konsiderua i vdekur. Tani, me fuqinë e Fistit të Hekurt, ai kërkon të rimarrë të kaluarën e tij dhe të përmbushë fatin e tij.

TITULLI ORIGJINALMarvel's Iron Fist
JA FILLOI ME DATËN:Mar. 17, 2017
PËRFUNDOI ME DATËN:Mar. 17, 2017
SEZONET1
SERIT13
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Mar. 17, 2017
2Sezona 2 Sep. 07, 2018

FILMA TË NGJASHËM

Loading...