Marvel’s The Defenders

Marvel’s The Defenders

Aug. 18, 2017
Your rating: 10
7.3 10 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Charlie Cox isMatt Murdock
Matt Murdock
Krysten Ritter isJessica Jones
Jessica Jones
Mike Colter isLuke Cage
Luke Cage
Finn Jones isDanny Rand
Danny Rand
Elodie Yung isElektra Natchios
Elektra Natchios
Rosario Dawson isClaire Temple
Claire Temple
Jessica Henwick isColleen Wing
Colleen Wing
Rachael Taylor isTrish Walker
Trish Walker

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage dhe Iron Fist bashkojnë forcat për tu marrë me armiqtë , pasi një konspiracion i keq kërcënon New York City.

TITULLI ORIGJINALMarvel's The Defenders
JA FILLOI ME DATËN:Aug. 18, 2017
PËRFUNDOI ME DATËN:Aug. 18, 2017
SEZONET1
SERIT8
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Aug. 18, 2017

FILMA TË NGJASHËM

Loading...