Marvel’s The Punisher

Marvel’s The Punisher

Nov. 17, 2017
Your rating: 0
9.1 36 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Daniel Webber isLewis Walcott
Lewis Walcott
Jason R. Moore isCurtis Hoyle
Curtis Hoyle
Amber Rose Revah isDinah Madani
Dinah Madani
Jon Bernthal isFrank Castle / The Punisher
Frank Castle / The Punisher
Jaime Ray Newman isSarah Lieberman
Sarah Lieberman
Ebon Moss-Bachrach isDavid Lieberman / Micro
David Lieberman / Micro
Ben Barnes isBilly Russo
Billy Russo

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Një ish-Marinar mundohet ti gjejë kriminelët përgjegjës për vrasjen e familjes së tij , por ai e gjen veten të mbytur në një konspiracion ushtarak.

TITULLI ORIGJINALMarvel's The Punisher
JA FILLOI ME DATËN:Nov. 17, 2017
PËRFUNDOI ME DATËN:Nov. 17, 2017
SEZONET1
SERIT13
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Nov. 17, 2017
2Sezona 2 Jan. 18, 2019

FILMA TË NGJASHËM

Loading...