Narcos: Mexico

Narcos: Mexico

Nov. 16, 2018
Your rating: 0
8.8 48 votes

Krijuesi

Aktoret

Michael Peña isEnrique '
Enrique '
Diego Luna isMiguel Ángel Félix Gallardo
Miguel Ángel Félix Gallardo
Tenoch Huerta isRafael Caro Quintero
Rafael Caro Quintero

Video trailer

Fotot nga Seriali

Pershkrimi

Kur ushtria sulmon Sinaloan, një kultivues ambicioz i marjuanës krijon një plan për të ndërtuar një perandori droge në Guadalajara. Një agjent i ri DEA-s transferohet në Meksikë.

Titulli origjinalNarcos: Mexico
Ja filloi me daten:Nov. 16, 2018
Perfundoi me daten:Nov. 16, 2018
Sezonet1
Episodat10
StatusiReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Nov. 16, 2018

Filma te ngjashem

Loading...