Narcos

Narcos

Aug. 28, 2015
Your rating: 0
9.2 84 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Wagner Moura isPablo Escobar
Pablo Escobar
Boyd Holbrook isSteve Murphy
Steve Murphy
Pedro Pascal isJavier Peña
Javier Peña
Joanna Christie isConnie Murphy
Connie Murphy
Paulina Gaitán isTata Escobar
Tata Escobar

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Historia e vërtetë e karteleve të drogës famëkeq të dhunshme dhe të fuqishme të Kolumbisë.

TITULLI ORIGJINALNarcos
JA FILLOI ME DATËN:Aug. 28, 2015
PËRFUNDOI ME DATËN:Sep. 02, 2016
SEZONET2
SERIT19
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Aug. 28, 2015
2Sezona 2 Sep. 02, 2016
3Sezona 3 Sep. 01, 2017

FILMA TË NGJASHËM

Loading...