Power

Power

Jun. 07, 2014
Your rating: 0
8.5 28 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Shane Johnson isCooper Saxe
Cooper Saxe
Joseph Sikora isTommy Egan
Tommy Egan
Lela Loren isAngela Valdes
Angela Valdes
Naturi Naughton isTasha St. Patrick
Tasha St. Patrick
50 Cent isKanan
Kanan

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Një njeri i cili është rritur në hije, e gjen veten në udhëkryq. Ai mund të bëhet kreu i një karteli të suksesshëm droge, ose të bëhet një biznesmen i suksesshëm dhe i ligjshëm…

TITULLI ORIGJINALPower
JA FILLOI ME DATËN:Jun. 07, 2014
PËRFUNDOI ME DATËN:Sep. 09, 2018
SEZONET6
SERIT49
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Jun. 07, 2014
2Sezona 2 Jun. 06, 2015
3Sezona 3 Jul. 17, 2016
4Sezona 4 Jun. 25, 2017
5Sezona 5 Jul. 01, 2018
6Sezona 6 Aug. 25, 2019

FILMA TË NGJASHËM

Loading...