See

See

Nov. 01, 2019
Your rating: 0
8.9 26 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Një virus ka mashtruar njerëzimin. Ata që mbijetuan dolën të verbër. Shekuj më vonë kur binjakët lindin me aftësinë mitike për të parë, babai i tyre duhet të mbrojë fisin e tij kundër një mbretëreshë të kërcënuar.

TITULLI ORIGJINALSee
JA FILLOI ME DATËN:Nov. 01, 2019
PËRFUNDOI ME DATËN:Nov. 01, 2019
SEZONET1
SERIT4
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Nov. 01, 2019

FILMA TË NGJASHËM

Loading...