Sherlock

Sherlock

Your rating: 0
9.4 25 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Benedict Cumberbatch isSherlock Holmes
Sherlock Holmes
Martin Freeman isJohn Watson
John Watson
Rupert Graves isGreg Lestrade
Greg Lestrade
Mark Gatiss isMycroft Holmes
Mycroft Holmes
Una Stubbs isMrs. Hudson
Mrs. Hudson
Amanda Abbington isMary Morstan
Mary Morstan
Louise Brealey isMolly Hooper
Molly Hooper

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Një përditësim modern gjen gjurmët e famshme dhe partnerin e tij të mjekut në zgjidhjen e krimit në shekullin 21 të Londrës.

TITULLI ORIGJINALSherlock
JA FILLOI ME DATËN:Jul. 25, 2010
PËRFUNDOI ME DATËN:Jan. 15, 2017
SEZONET4
SERIT12
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Jul. 25, 2010
2Sezona 2 Jan. 01, 2012
3Sezona 3 Jan. 01, 2014
4Sezona 4 Jan. 01, 2017

FILMA TË NGJASHËM

Loading...