Shooter

Shooter

Nov. 15, 2016
Your rating: 10
8.5 64 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Ryan Phillippe isBob Lee Swagger
Bob Lee Swagger
Omar Epps isIsaac Johnson
Isaac Johnson
Shantel VanSanten isJulie Swagger
Julie Swagger

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Bob Lee Swagger është një vrasës ekspertë që jeton në mërgim, i cili është kthyer në veprim pas mësimit të një komploti për të vrarë presidentin. Bazuar në romanin më të shitur Bob Lee Swagger nga Stephen Hunter, Pika e Ndikimit, dhe filmi Paramount 2007 me starring Mark Wahlberg.

TITULLI ORIGJINALShooter
JA FILLOI ME DATËN:Nov. 15, 2016
PËRFUNDOI ME DATËN:Jan. 17, 2017
SEZONET1
SERIT9
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Nov. 15, 2016
2Sezona 2 Jul. 18, 2017

FILMA TË NGJASHËM

Loading...