Stranger Things

Stranger Things

Jul. 15, 2016
Your rating: 10
9.2 54 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Winona Ryder isJoyce Byers
Joyce Byers
David Harbour isJim Hopper
Jim Hopper
Noah Schnapp isWill Byers
Will Byers
Joe Chrest isTed Wheeler
Ted Wheeler
Finn Wolfhard isMike Wheeler
Mike Wheeler
Natalia Dyer isNancy Wheeler
Nancy Wheeler
Charlie Heaton isJonathan Byers
Jonathan Byers
Matthew Modine isMartin Brenner
Martin Brenner

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Kur një djalë zhduket, një qytet i vogël zbulon një mister që përfshin eksperimente sekrete, forca të tmerrshme mbinatyrore dhe një vajzë të vogël të çuditshme.

TITULLI ORIGJINALStranger Things
JA FILLOI ME DATËN:Jul. 15, 2016
PËRFUNDOI ME DATËN:Oct. 27, 2017
SEZONET2
SERIT17
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Jul. 15, 2016

FILMA TË NGJASHËM

Loading...