Suburra: Blood on Rome

Suburra: Blood on Rome

Oct. 06, 2017
Your rating: 0
7.2 18 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Alessandro Borghi isAureliano Adami
Aureliano Adami
Giacomo Ferrara isSpadino Anacleti
Spadino Anacleti
Eduardo Valdarnini isGabriele Marchilli
Gabriele Marchilli
Adamo Dionisi isManfredi Anacleti
Manfredi Anacleti
Filippo Nigro isAmedeo Cinaglia
Amedeo Cinaglia
Claudia Gerini isSara Monaschi
Sara Monaschi

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Në vitin 2008, një luftë mbi tokën në një qytet bregdetar pranë Romës spiralizohet në një betejë vdekjeprurëse midis krimit të organizuar, politikanëve të korruptuar dhe Vatikanit.

TITULLI ORIGJINALSuburra: La Serie
JA FILLOI ME DATËN:Oct. 06, 2017
PËRFUNDOI ME DATËN:Oct. 06, 2017
SEZONET1
SERIT10
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Oct. 06, 2017

FILMA TË NGJASHËM

Loading...