Super Dragon Ball Heroes

Super Dragon Ball Heroes

Jul. 01, 2018
Your rating: 10
9.5 47 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Trunks kthehet nga e ardhmja për tu stërvitur me Goku dhe Vegeta. Megjithatë, ajo zhduket pa paralajmërim. Pastaj Fu shpërthen në menyr misterioze, duke u thënë atyre se Trunks është burgosur në Planetin e Burgjeve, një kompleks misterioz në një vend të panjohur në universet. Grupi kërkon balls dragon për të liruar Trunks, por një betejë e pafund e pret! Do Goku dhe të tjerët të shpëtojnë Trunks dhe të shpëtojnë nga Planeti i Burgjeve?

TITULLI ORIGJINALドラゴンボール ヒーローズ
JA FILLOI ME DATËN:Jul. 01, 2018
PËRFUNDOI ME DATËN:Jun. 08, 2018
SEZONET1
SERIT25
STATUSIReturning Series

FILMA TË NGJASHËM

Loading...