Taboo

Taboo

Jan. 07, 2017
Your rating: 0
8.6 20 votes
Loading...

KRIJUESI

Tom Hardy
Creator

AKTORËT

Tom Hardy isJames Delaney
James Delaney
Michael Kelly isDr. Dumbarton
Dr. Dumbarton
Oona Chaplin isZilpha Geary
Zilpha Geary
Jonathan Pryce isStuart Strange
Stuart Strange
Leo Bill isWilton
Wilton
Scroobius Pip isFrench Bill
French Bill
Jason Watkins isSoloman Coop
Soloman Coop

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Aventurieri James Keziah Delaney kthehet në Londër nga Afrika në 1814 së bashku me katërmbëdhjetë diamante të vjedhura për të kërkuar hakmarrje pas vdekjes së babait të tij.

TITULLI ORIGJINALTaboo
JA FILLOI ME DATËN:Jan. 07, 2017
PËRFUNDOI ME DATËN:Feb. 25, 2017
SEZONET1
SERIT8
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Jan. 07, 2017

FILMA TË NGJASHËM

Loading...