The Boys (2019) HD

The Boys (2019) HD

Jul. 25, 2019
Your rating: 0
8.1 20 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Antony Starr isThe Homelander
The Homelander
Nathan Mitchell isBlack Noir
Black Noir
Karl Urban isBilly Butcher / The Butcher
Billy Butcher / The Butcher
Elisabeth Shue isMadelyn Stillwell
Madelyn Stillwell
Erin Moriarty isAnnie January / Starlight
Annie January / Starlight
Jack Quaid isHughie Campbell
Hughie Campbell
Tomer Capon isFrenchie
Frenchie

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Një grup vigjilentësh të njohur joformalisht si “Djemtë” u përpoqën të zhduknin superheronët e korruptuar ..

TITULLI ORIGJINALThe Boys
JA FILLOI ME DATËN:Jul. 25, 2019
PËRFUNDOI ME DATËN:Jul. 25, 2019
SEZONET1
SERIT8
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Jul. 25, 2019

FILMA TË NGJASHËM

Loading...