The Gifted

The Gifted

Your rating: 0
9.4 61 votes
Loading...

KRIJUESI

Matt Nix
Creator

AKTORËT

Stephen Moyer isReed Strucker
Reed Strucker
Amy Acker isCaitlin Strucker
Caitlin Strucker
Natalie Alyn Lind isLauren Strucker
Lauren Strucker
Percy Hynes White isAndy Strucker
Andy Strucker
Sean Teale isMarcos Diaz / Eclipse
Marcos Diaz / Eclipse
Jamie Chung isClarice Ferguson / Blink
Clarice Ferguson / Blink
Emma Dumont isLorna Dane / Polaris
Lorna Dane / Polaris
Blair Redford isJohn Proudstar / Thunderbird
John Proudstar / Thunderbird
Coby Bell isJace Turner
Jace Turner

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Jetët e zakonshme të një çifti suburban janë tronditur nga zbulimi i papritur që fëmijët e tyre posedojnë fuqitë mutante. I detyruar të shkojë në ikje nga një qeveri armiqësore, familja bashkohet me një rrjet nëntokësor të mutantëve dhe duhet të luftojë për të mbijetuar.

TITULLI ORIGJINALThe Gifted
JA FILLOI ME DATËN:Oct. 02, 2017
PËRFUNDOI ME DATËN:Oct. 30, 2017
SEZONET1
SERIT5
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Oct. 02, 2017
2Sezona 2 Sep. 25, 2018

FILMA TË NGJASHËM

Loading...