The I-Land

The I-Land

Sep. 12, 2019
Your rating: 0
7.4 10 votes
Loading...

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

I fshirë nga kujtimet dhe u hodhën bashkë, një grup i të huajve luftojnë për të mbijetuar në realitete të ashpra – dhe ishullin që i bllokon ata.

TITULLI ORIGJINALThe I-Land
JA FILLOI ME DATËN:Sep. 12, 2019
PËRFUNDOI ME DATËN:Sep. 12, 2019
SEZONET1
SERIT7
STATUSIEnded

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Sep. 12, 2019

FILMA TË NGJASHËM

Loading...