The Mandalorian

The Mandalorian

Nov. 12, 2019
Your rating: 0
7.3 3 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Pedro Pascal isThe Mandalorian
The Mandalorian
Carl Weathers isGreef Carga
Greef Carga
Werner Herzog isThe Client
The Client
Omid Abtahi isDr. Pershing
Dr. Pershing
Nick Nolte isKuiil (voice)
Kuiil (voice)
Taika Waititi isIG-11 (voice)
IG-11 (voice)
Gina Carano isCara Dune
Cara Dune

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Të vendosur pas rënies së Perandorisë dhe para shfaqjes së Rendit të Parë, ne ndjekim traget e një armatimi të vetmuar në kufijtë e jashtëm të galaktikës larg nga autoriteti i Republikës së Re.

TITULLI ORIGJINALThe Mandalorian
JA FILLOI ME DATËN:Nov. 12, 2019
PËRFUNDOI ME DATËN:Nov. 22, 2019
SEZONET1
SERIT8
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Nov. 12, 2019

FILMA TË NGJASHËM

Loading...