The Protector

The Protector

Dec. 14, 2018
Your rating: 10
9.5 79 votes

Video trailer

Fotot nga Seriali

Pershkrimi

Aventura epike e Hakanit, një tregtar i ri i botës moderne po kthehet me kokë poshtë kur mëson se është i lidhur me një urdhër të fshehtë dhe të lashtë, që ka për detyrë të mbrojë Stambollin.

Titulli origjinalThe Protector
Ja filloi me daten:Dec. 14, 2018
Perfundoi me daten:Dec. 14, 2018
Sezonet1
Episodat10
StatusiReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Dec. 14, 2018
2Sezona 2 Apr. 26, 2019

Filma te ngjashem