The Umbrella Academy (2019)

The Umbrella Academy (2019)

Feb. 15, 2019
Your rating: 0
8.5 17 votes
Loading...

KRIJUESI

AKTORËT

Tom Hopper isLuther Hargreeves
Luther Hargreeves
Ellen Page isVanya Hargreeves
Vanya Hargreeves
Emmy Raver-Lampman isAllison Hargreeves
Allison Hargreeves
David Castañeda isDiego Hargreeves
Diego Hargreeves
Robert Sheehan isKlaus Hargreeves
Klaus Hargreeves
Colm Feore isSir Reginald Hargreeves
Sir Reginald Hargreeves
Aidan Gallagher isNumber Five
Number Five

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Një familje jofunksionale e superheronjve vjen së bashku për të zgjidhur misterin e vdekjes së babait të tyre, kërcënimin e apokalipsit dhe më shumë.

TITULLI ORIGJINALThe Umbrella Academy
JA FILLOI ME DATËN:Feb. 15, 2019
PËRFUNDOI ME DATËN:Feb. 15, 2019
SEZONET1
SERIT10
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Feb. 15, 2019

FILMA TË NGJASHËM

Loading...