Westworld

Westworld

Oct. 02, 2016
Your rating: 10
9.3 27 votes
Loading...

KRIJUESI

Lisa Joy
Creator

AKTORËT

Evan Rachel Wood isDolores Abernathy
Dolores Abernathy
Thandie Newton isMaeve Millay
Maeve Millay
Jeffrey Wright isBernard Lowe
Bernard Lowe
James Marsden isTeddy Flood
Teddy Flood
Ed Harris isThe Man in Black
The Man in Black
Anthony Hopkins isDr. Robert Ford
Dr. Robert Ford
Luke Hemsworth isAshley Stubbs
Ashley Stubbs
Sidse Babett Knudsen isTheresa Cullen
Theresa Cullen
Angela Sarafyan isClementine Pennyfeather
Clementine Pennyfeather

VIDEO TRAILER

FOTOT NGA SERIALI

PËRSHKRIMI

Westworld është një odise e errët rreth agimit të vetëdijes artificiale dhe evolucionit të mëkatit. I vendosur në kryqëzimin e së ardhmes së afërt dhe të kaluarën e reimagjinuar, ajo eksploron një botë në të cilën çdo oreks njerëzor, pa marrë parasysh sa fisnik ose i varfër, mund të kënaqet.

TITULLI ORIGJINALWestworld
JA FILLOI ME DATËN:Oct. 02, 2016
PËRFUNDOI ME DATËN:Dec. 04, 2016
SEZONET1
SERIT10
STATUSIReturning Series

Sezonat dhe Episodat

1Sezona 1 Oct. 02, 2016
2Sezona 2 Apr. 22, 2018

FILMA TË NGJASHËM

Loading...