Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel

Rrushe 1x15

Episode 15

Pasi zbulon se Berati lidhet me vdekjen e Arbenit, Vesa viziton varrin e Arbenit dhe kërkon falje. Berati përpiqet të gjejë Vesën dhe shpjegon se nuk është fajtor, por kjo dështon. Ndërkohë, gjërat marrin një kthesë për Dinorën.

Aug. 15, 2021

Rrushe season 1