Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
American Ultra (2015) HD

American Ultra (2015) HD

Everyone's getting smoked.Aug. 19, 2015 (USA, Switzerland)96 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jesse Eisenberg isMike Howell
Mike Howell
Kristen Stewart isPhoebe Larson
Phoebe Larson
Topher Grace isAdrian Yates
Adrian Yates
Connie Britton isVictoria Lasseter
Victoria Lasseter
Tony Hale isAgent Peter Douglas
Agent Peter Douglas
Stuart Greer isSheriff Bernie Watts
Sheriff Bernie Watts

Permbledhje

American Ultra : Një i droguar, i cili në fakt është agjent i qeverisë, përcaktohet si shënjestër e cila duhet eliminuar. Por ai është shumë i stërvitur dhe shumë dru për ta lejuar atë gjë të ndodhë.

Titulli origjinalAmerican Ultra
Vlerësimi IMDb6.1 63,023 votes
Vlerësimi TMDb5.9 869 votes