Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bad Moms (2016) HD

Bad Moms (2016) HD

Party like a mother.Jul. 28, 2016 (USA)100 Min.R
Your rating: 0
9.7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Jon Lucas
Director

Aktoret

Mila Kunis isAmy Mitchell
Amy Mitchell
Kathryn Hahn isCarla Dunkler
Carla Dunkler
Christina Applegate isGwendolyn James
Gwendolyn James
Jay Hernandez isJessie Harkness
Jessie Harkness
Oona Laurence isJane Mitchell
Jane Mitchell
Emjay Anthony isDylan Mitchell
Dylan Mitchell
David Walton isMike Mitchell
Mike Mitchell

Permbledhje

Kur tre mama të mbingarkuara dhe të nënvlerësuar arrijnë limitin e durimit te tyre, ato heqin dorë nga përgjegjësitë e tyre tradicionale për një harbim të tej zgjatur lirie, qefi dhe vetë-kënaqjeje komike.

Titulli origjinalBad Moms
Vlerësimi IMDb6.2 64,767 votes
Vlerësimi TMDb6.2 942 votes