Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Batman: Death in the Family (2020)

Batman: Death in the Family (2020)

Fati i Gotham është në duart tuaja.Oct. 13, 2020 (USA)96 Min.Not Rated
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Bruce Greenwood isBruce Wayne / Batman (voice)
Bruce Wayne / Batman (voice)
Vincent Martella isJason Todd / Robin / Red Hood / Red Robin (voice)
Jason Todd / Robin / Red Hood / Red Robin (voice)
John DiMaggio isThe Joker / Thomas Wayne / Reporter 2 (voice)
The Joker / Thomas Wayne / Reporter 2 (voice)
Zehra Fazal isTalia al Ghul (voice)
Talia al Ghul (voice)
Gary Cole isTwo-Face / Commissioner James Gordon / Reporter 4 (voice)
Two-Face / Commissioner James Gordon / Reporter 4 (voice)
Kimberly Brooks isPolice Officer 1 / Reporter 1 (voice)
Police Officer 1 / Reporter 1 (voice)
Nolan North isClark Kent / Police Officer 2 (voice)
Clark Kent / Police Officer 2 (voice)
Nick Carson isTim Drake / Young Bruce Wayne (voice)
Tim Drake / Young Bruce Wayne (voice)
Keith Ferguson isGangster 1 (voice)
Gangster 1 (voice)

Permbledhje

Vdekja në familje tregon vdekjen e Robinit të dytë, Xhason Tod në duart e Xhokerit dhe gjithashtu katër histori të shkurtra…

Titulli origjinalBatman: Death in the Family
Vlerësimi IMDb5.5 2282 votes
Vlerësimi TMDb7.3 264 votes