Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Jonathan (2018) HD

Jonathan (2018) HD

Nov. 08, 2018 101 Min.
Your rating: 10
6.5 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Bill Oliver
Director

Aktoret

Ansel Elgort isJonathan / John
Jonathan / John
Patricia Clarkson isDr. Mina Nariman
Dr. Mina Nariman
Matt Bomer isRoss Crane
Ross Crane
Douglas Hodge isHans Lieber
Hans Lieber
Alok Tewari isLeslie Nariman
Leslie Nariman

Permbledhje

Xhonatani lë zyrën çdo ditë në mesditë. Kur kthehet në shtëpi, ai fle gjumë. Çdo mëngjes zgjohet dhe ka të përgatitur një mëngjes për të së bashku me një video që i tregon atij për pjesën e dytë të ditës së tij…

Titulli origjinalJonathan
Vlerësimi TMDb6.4 11 votes