Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Kate (2021)

Kate (2021)

Nuk ka kohë për mëshirë.Sep. 10, 2021 106 Min.
Your rating: 0
7.6 5 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

E përpiktë dhe e aftë nga natyra, Kate është shembulli perfekt i një vrasësje të shkëlqyer. Por kur ajo del huq në një detyrë që synon të vrasë një anëtar të mafias në Tokio, ajo zbulon se është helmuar, një ekzekutim i ngadaltë që i jep asaj më pak se 24 orë për të marrë hak ndaj vrasësve të saj. Ndërsa trupi i saj përkeqësohet shpejt, Kate krijon një lidhje emocionale me vajzën adoleshente të një prej viktimave të saj.

Titulli origjinalKate
Vlerësimi IMDb6.5 votes
Vlerësimi TMDb6.5 153 votes