Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Knuckleball (2018) HD

Knuckleball (2018) HD

Apr. 17, 2018
Your rating: 10
9 5 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Kur i vdes gjyshi plot sekrete papritur natën, Henri 12-vjeçar e gjen veten në shënjestre në një fermë të izoluar dhe futet ne mes të një stuhie te madhe terrori e trashëgimie të errët familjare…

Titulli origjinalKnuckleball
Vlerësimi IMDb6.0 votes
Vlerësimi TMDb8 1 votes