Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Looper (2012) HD

Looper (2012) HD

Gjuajtur nga e ardhmja juaj, e përhumbur nga e kaluara juaj..Sep. 26, 2012 (USA, China)118 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në të ardhmen, edhe pse udhëtimi në kohë është i mundur, përdorimi bëhet vetëm në mënyrë të jashtëligjshme. Kur mafia kërkon të eliminojë dikë, ata e dërgojnë viktimën 30 vjet pas, ku një vrasës me pagesë si Xho e ekzekuton menjëherë. Jeta për Xho, po shkonte më së miri, derisa mafia vendos se ai vetë duhet eliminuar dhe për të përfunduar `punën` kanë dërguar veten e tij nga e ardhmja…

Titulli origjinalLooper
Vlerësimi IMDb7.4 448,794 votes
Vlerësimi TMDb6.6 4148 votes