Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Melancholia (2011) HD

Melancholia (2011) HD

Enjoy it while it lastsMay. 26, 2011 (Denmark, Sweden, France, Germany)136 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Justin është motra e Claire. Justin ka rënë në depresion pas martesës së saj dhe ka lënë mënjanë çdo gjë që e bënte të lumtur. Nga një nip i saj do të mësojnë se bota po shkon drejt fundit. Por, ajo di një shpellë të veçantë ku atje do të marrë të gjithë të dashurit e saj për ti shpëtuar.

Titulli origjinalMelancholia
Vlerësimi IMDb7.1 136,134 votes
Vlerësimi TMDb7 706 votes