Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Murder Bury Win (2020)

Murder Bury Win (2020)

Një film për lojërat në bord. Dhe duke u larguar me vrasje.Oct. 06, 2020 90 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Tre shokë krijojnë një lojë të cilën synojnë ta ngrenë në vendin e parë si loja më e shitur. Gjërat marrin kthesë të papritur kur pa dashje vrasin partnerin e tyre dhe me principet e lojës mundohet ta kthejnë në krimin perfekt ku do shpëtojnë pa u lagur.

Titulli origjinalMurder Bury Win
Vlerësimi IMDb5.0 votes
Vlerësimi TMDb7.5 3 votes