Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Oxygen (2021)

Oxygen (2021)

No escape. No memory. 90 min to live.May. 12, 2021 100 Min.
Your rating: 0
8.5 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Mélanie Laurent isElizabeth "
Elizabeth "
Malik Zidi isLéo Ferguson
Léo Ferguson
Laura Boujenah isAlice Hansen
Alice Hansen
Éric Herson-Macarel isCapitaine Moreau
Capitaine Moreau
Anie Balestra isFemme âgée
Femme âgée
Marc Saez isInspecteur
Inspecteur
Cathy Cerda isAlice Hansen âgée
Alice Hansen âgée
Lyah Valade isLiz enfant
Liz enfant

Permbledhje

Një grua zgjohet në një dhomë kriogjenike duke mos e ditur se si përfundoi atje, dhe ajo duhet të gjejë patjetër një rrugëdalje para se t’i mbarojë oksigjeni.

Titulli origjinalOxygène
Vlerësimi IMDb6.4 votes
Vlerësimi TMDb6.9 138 votes