Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Perdida (2018) HD

Perdida (2018) HD

Asnjëherë mos ndaloni së kërkuari..Apr. 19, 2018 103 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Javier Petit
Director

Aktoret

Permbledhje

Një police fillon të kërkojë shoqen e saj që kishte humbur 14 vite më parë dhe përballet me një të vërtetë të errët.

Titulli origjinalPerdida
Vlerësimi IMDb5.6 votes
Vlerësimi TMDb6.1 140 votes