Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Redbad (2018) HD

Redbad (2018) HD

The legendJun. 28, 2018 160 Min.
Your rating: 8
5.8 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në vitin 754 pas Krishtit, gjatë kohës së betejave epike dhe gjakderdhjes, lindi legjenda e mbretit luftarak pagan, REDBAD, por po ashtu është një armë e re kundër popullit të tij: krishtërimit. Redbad duhet të bashkojë në fund të fundit një ushtri Viking mjaft të fuqishme për të mposhtur Franksin në dukje i pamposhtur.

Titulli origjinalRedBad
Vlerësimi IMDb5.4 votes
Vlerësimi TMDb4.3 4 votes