Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Divine Move 2: The Wrathful (2019) HD

The Divine Move 2: The Wrathful (2019) HD

Nov. 07, 2019 106 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në 1990, kur bastet e lojës Go morën hov në Kore, Gui-su humbi gjithçka sepse babai i tij luajti derisa mbeti pa asgjë. I vetem në këtë botë, Gui-su takon një mjeshtër të madh dhe një mesues të lojës Go. Ai vendos të hakmerret mbi botën që i shkatërroi jetën, por shumë shpejt e gjen veten të ndjekur nga një i vetmuar, i panjohur, i ndjekur nga hakmarrja e tij.

Titulli origjinal신의 한 수: 귀수편
Vlerësimi IMDb6.3 votes
Vlerësimi TMDb8.2 5 votes