Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Hater (2020)

The Hater (2020)

Mar. 06, 2020 135 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një djalë i ri kërkon qëllim në një rrjet urrejtjeje dhe dhune që mundohet ta kontrollojë.

Titulli origjinalSala samobójców. Hejter
Vlerësimi IMDb7.1 votes
Vlerësimi TMDb7 274 votes