Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Oteki Taraf (2017)

Oteki Taraf (2017)

Dec. 08, 2017 102 Min.
Your rating: 0
7.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Özcan Deniz
Director

Aktoret

Permbledhje

Çetini një burrë i suksesshëm bën një jetë të lumtur me të dashurën e tij të re Exhe. Por një ditë, ish e dashura ambicioze Sara, i bashkohet përsëri jetës së tij me një ofertë pune të pa refuzueshme. Ai ndryshoi qytetin për punën e re duke marrë me vete të dashurën e tij. Por shumë shpejt ai do të shkatërrohet nga zhdukja e Exhes. Exhe ka lënë pas një video lamtumire, por askush nuk e di ku ndodhet ajo. Në një kohë të shkurtër, Çetini përpiqet të plotësojë mungesën e Exhes me Sarën, por kudo sheh gjurmët e Exhes. Sara gjithashtu dëgjon zëra në të gjithë shtëpinë. Çifti gradualisht do të hyjë në një rrugë plot frikë dhe paranojë…

Titulli origjinalÖteki Taraf
Vlerësimi IMDb6.1 votes
Vlerësimi TMDb6.7 15 votes