Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Look of a Killer (2016) HD

The Look of a Killer (2016) HD

Feb. 05, 2016 (Finland)94 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Lauri Nurkse
Director

Aktoret

Samuli Edelmann isViktor Kärppä
Viktor Kärppä
Krista Kosonen isPilvi Varis
Pilvi Varis
Mikko Nousiainen isAri Heinonen
Ari Heinonen
Martti Suosalo isTeppo Korhonen
Teppo Korhonen
Sami Huhtala isTactical team commander
Tactical team commander

Permbledhje

Viktor Karpa është një ish-mafioz rus, i cili është zhvendosur në Finlandë dhe ka krijuar familjen e tij. Gjithçka do të shkojë keq kur Presidentja e re ruse do të bëjë një vizitë në Finlandë dhe atij i duhet që të ndalojë një komplot, i cili synon vrasjen e Presidentes.

Titulli origjinalTappajan näköinen mies
Vlerësimi IMDb5.9 247 votes
Vlerësimi TMDb6 1 votes