Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The New Mutants (2020) HD

The New Mutants (2020) HD

Eshtë koha të përballeni me demonët tuaj..Aug. 26, 2020 94 Min.
Your rating: 0
7.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Josh Boone
Director

Aktoret

Maisie Williams isRahne Sinclair / Wolfsbane
Rahne Sinclair / Wolfsbane
Anya Taylor-Joy isIllyana Rasputin / Magik
Illyana Rasputin / Magik
Charlie Heaton isSamuel Guthrie / Cannonball
Samuel Guthrie / Cannonball
Alice Braga isDr. Cecilia Reyes
Dr. Cecilia Reyes
Blu Hunt isDanielle Moonstar / Mirage
Danielle Moonstar / Mirage
Henry Zaga isRoberto da Costa / Sunspot
Roberto da Costa / Sunspot
Thomas Kee isThomas Guthrie
Thomas Guthrie
Colbi Gannett isYoung Illyana
Young Illyana
Happy Anderson isReverend Craig
Reverend Craig

Permbledhje

Pesë mutantë të rinj, sapo zbuluan aftësitë e tyre ndërsa mbaheshin në një institucion sekret kundër vullnetit të tyre, luftojnë për t’i shpëtuar mëkateve të tyre të kaluara dhe për të shpëtuar veten

Titulli origjinalThe New Mutants
Vlerësimi IMDb5.5 votes
Vlerësimi TMDb6 417 votes