Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Squad (2015) HD

The Squad (2015) HD

Good cops. Bad Attitude.Aug. 19, 2015 (France, UK)92 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një grup policësh francezë përpiqen të ndalojnë një bandë kriminelësh duke vënë në rrezik dhe vetë jetën e tyre.

Titulli origjinalAntigang
Vlerësimi IMDb5.7 2,372 votes
Vlerësimi TMDb5.7 79 votes