Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Villainess (2017) HD

The Villainess (2017) HD

An endless vengeance beginsJun. 08, 2017 129 Min.
Your rating: 0
8 6 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Kim Ok-bin isSook-hee
Sook-hee
Shin Ha-kyun isJoong-sang
Joong-sang
Kim Seo-hyung isKwon-sook
Kwon-sook
Jo Eun-ji isKim Sun
Kim Sun
Park Chul-min isSook-hee'
Sook-hee'
Son Min-Ji isMin-joo
Min-joo
Min Ye-ji isSook-hee (young)
Sook-hee (young)

Permbledhje

Një vajzë e re është rritur si vrasëse në provincën Yanbian të Kinës. Ajo fsheh identitetin e saj dhe udhëton në Korenë e Jugut, ku lë pas një mal me kufoma në kërkim të hakmarrjes.

Titulli origjinal악녀
Vlerësimi IMDb6.7 votes
Vlerësimi TMDb6.8 260 votes