Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Tom Clancy’s Without Remorse (2021)

Tom Clancy’s Without Remorse (2021)

Apr. 29, 2021 109 Min.
Your rating: 3
7.6 10 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jamie Bell isRobert Ritter
Robert Ritter
Lauren London isPam Kelly
Pam Kelly
Brett Gelman isVictor Rykov
Victor Rykov
Jack Kesy isThunder
Thunder
Colman Domingo isPastor West
Pastor West
Guy Pearce isThomas Clay
Thomas Clay

Permbledhje

John Clarku, një ushtar i Forcave Speciale Amerikane kërkon hakmarrjen për vrasjen e gruas së tij, por e gjen veten pjesë të një konflikti më të madh midis SHBA-ve dhe Rusisë.

Titulli origjinalTom Clancy's Without Remorse
Vlerësimi IMDb5.6 votes
Vlerësimi TMDb6.7 23 votes