Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Victor Crowley (2017) HD

Victor Crowley (2017) HD

Return to his swampSep. 12, 2017 83 Min.
Your rating: 8
7.8 9 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Adam Green
Director

Aktoret

Permbledhje

Dhjetë vjet pas ngjarjeve të filmit origjinal, Victor Crowley është ringjallur gabimisht dhe vazhdon të vras edhe një herë.

Titulli origjinalVictor Crowley
Vlerësimi IMDb6.0 votes
Vlerësimi TMDb6.5 7 votes