Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Zoombies (2016) HD

Zoombies (2016) HD

Uncaged, UndeadApr. 29, 2016 (USA)90 Min.TV-14
Your rating: 0
7.2 5 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Kur një virus i çuditshëm shpërndahet në një kopësht zologjik dhe i kthen të gjitha kafshët në zombie, të mbeturit në park duhet të ndalojnë krjiesat përpara se të largohen dhe të pushtojnë të gjithë qytetin.

Titulli origjinalZoombies
Vlerësimi IMDb3.4 1,250 votes
Vlerësimi TMDb3.9 27 votes