The Vampire Diaries: Sezoni 5

The Vampire Diaries: Sezoni 5

Oct. 03, 2013
Your rating: 0
8.7 6 votes

Seriali i hitit hyn në sezonin e tij të pestë me disa personazhe të drejtuar për në kolegj, Katherine duke u përpjekur të mbijetojë si një njeri dhe një sekret tronditës Salvatore.

Serit