Altered Carbon

Altered Carbon

Feb. 02, 2018
Your rating: 10
7.3 40 votes

Krijues

Cast

Joel Kinnaman isTakeshi Kovacs
Takeshi Kovacs
Renée Elise Goldsberry isQuellcrist Falconer
Quellcrist Falconer
James Purefoy isLaurens Bancroft
Laurens Bancroft
Martha Higareda isKristin Ortega
Kristin Ortega
Dichen Lachman isReileen Kawahara
Reileen Kawahara
Leonardo Nam isStronghold Kovacs
Stronghold Kovacs
Ato Essandoh isVernon Elliot
Vernon Elliot
Marlene Forte isAlazne Ortega
Alazne Ortega
Trieu Tran isMr. Leung
Mr. Leung

Video trailer

Images

Synopsis

Pas 250 vjetësh në akull, një i burgosur kthehet në jetë në një trup të ri me një shans për të fituar lirinë e tij: duke zgjidhur një vrasje me prirje të mendjes.

Original titleAltered Carbon
Firt air dateFeb. 02, 2018
Last air dateFeb. 02, 2018
Seasons1
Episodes10
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Feb. 02, 2018
2Sezoni 2 Feb. 27, 2020

FILMA TE NGJASHEM